COCCİNELLA LEZZET ŞÖLENİ...

Heykel pasta

Her yıl yeni bir yıla girilmesiyle beraberinde kutlanan yılbaşı zamanları, doğum günleri ya da bu gibi özel günlerde ayrılmaz en önemli tatlı türlerinden birisi de pastadır. İyi bir pasta, her zaman günün anlamı ve önemini yansıtması gerekir. İşte burada devreye girecek olan en önemli pasta kategorisinden birisi de heykel pastalardır.

Heykel olarak bilinen pastalar, istenilen görünüme sahip şekilde, insanların siparişlerine, isteklerine göre tasarlanarak yapılan pastalardır. Bu pastalarla insanlar, hem güne özel olan tasarımı yaptırırlar hem de günü kalıcı kılmak adına, hafızalarda uzun müddet yer edinecek derecede tasarlanmasını sağlarlar.

Son derece başarılı tasarımlarıyla her zaman ön planda olan, Ankara’da ki şubelerinde pasta siparişleri konusunda dilediğiniz her zaman hizmet veren Coccinella Pasta, alanında başarılı bir pasta firmasıdır. Yaptırmak istediğiniz pastanızın dilediğiniz şekilde olması adına en iyi şekilde çalışmalar yapılır, özenle işleriniz gerçekleştirilir.

Hayalinizde ki pastanızın yapılması adına bu firma tarafından siparişlerinizi vererek, hayallerinizde ki pastanın gerçeğe dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için direkt olarak irtibata geçerek istediğiniz boyutlarda ve tasarımda siparişlerinizi verebilirsiniz.